Norwegian Paws

Generelt => Bjeff! Mjau! Mø! => Emne startet av: Mikio på 02. aug, 2009, 01:21

Tittel: Jeg kommer kanskje til å slutte å være her!
Skrevet av: Mikio02. aug, 2009, 01:21
Jeg kommer nesten ikke til å være her. Kanskje bare sjekke innom noen ganger. For en "kompis" av meg har så mye stygt å si om meg så regner med at han har snakket med en del av folkene han kjenner her. Så da tror nok ikke at jeg får noen venner, men blir for å holde meg oppdatert av hva som skjer.
Men jeg kan godt slutte å være her hvis dere ikke vil ha meg her.
Jeg kommer nok til å føle meg dum i morgen når jeg ser dette her i morgen eller noe. For jeg er ikke helt meg selv i dag.
Sorry for at jeg skreiv dette her. Men trenger oppmerksomhet her!
Hva mener dere. Skal jeg være her eller skal jeg slutte???
Tittel: Sv: Jeg kommer kanskje til å slutte å være her!
Skrevet av: Kixt02. aug, 2009, 01:25
Denne tråden burde flyttes! Dette er for introduksjoner, ikke farvell'er..
Tittel: Sv: Jeg kommer kanskje til å slutte å være her!
Skrevet av: Trash02. aug, 2009, 10:42
Ummeh, jeg kan jo ikke snakke for alle, men personlig har jeg ingen ting mot at du er her? Frankly I don't know you, og jeg har heller ikke sett noe tegn til at andre har noe i mot det heller; dette er et sted med lav dramafaktor faktisk.
Tittel: Sv: Jeg kommer kanskje til å slutte å være her!
Skrevet av: kiba02. aug, 2009, 16:41
tror ikkje noen har noe mot deg Hated. For min del syns eg du bør bli, og ikkje bry deg om ka andre syns men ka du syns du bør gjøre. Håper du blir hilsen ein kvit ulv  [eek]
Tittel: Sv: Jeg kommer kanskje til å slutte å være her!
Skrevet av: Wolftale02. aug, 2009, 18:58
hm.. veit ikke hva som har skjedd, så ingen torner her - men selvsagt må du gjøre hva du føler for selv.
Tittel: Sv: Jeg kommer kanskje til å slutte å være her!
Skrevet av: SpiceyFeline02. aug, 2009, 18:58
Awwh..
Don't leave.
Det lille jeg har snakket med deg virker du da utrolig snill og hyggelig. >:
Er jo ditt valg, men jeg har ikkeno i mot deg ihvertfall ^^
Tittel: Sv: Jeg kommer kanskje til å slutte å være her!
Skrevet av: Miles T.F. Baxxter02. aug, 2009, 20:07
Jeg ser ingen grunn til at du skulle måtte forlate oss Hated, med mindre du ikke trives her eller har bestemt at rufselivet ikke er noe for deg. Har ikke hørt noen si noe stygt om deg heller, og aner ikke hvem denne "kompisen" en.

Håper å kunne bli litt bedre kjent med deg fremover via forumet!
Tittel: Sv: Jeg kommer kanskje til å slutte å være her!
Skrevet av: Mikio02. aug, 2009, 21:42
Takk for positiv respons. Som jeg skreiv, så kommer jeg nok til å bli litt flau fordi jeg ikke her helt meg selv. Som jeg også blei nå som jeg fant det igjen.
Jeg er bare redd for at personen kommer til å si for mye om meg, og si ting som ikke er sant. For som jeg veit, kjenner han en del. Og jeg vil ikke være den slemme, så jeg lar være å si hvem det er og slemme ting om han. For han er et snilt menneske, men tydligvis bare ikke liker meg.
Jeg håper at jeg blir mer kjent med dere. Og at dere ikke tror at jeg er omperksomhets sjuk. Men av en eller annen grunn har dere jo hjulpet meg ganske mye med at dette formet er her. At dere er så snille mot meg.
Håper at en dag at jeg får vært med på et møte med mange av dere :)
Tittel: Sv: Jeg kommer kanskje til å slutte å være her!
Skrevet av: Regandor03. aug, 2009, 00:56
Nå er vi advart da. ^^
Så hva han nå sier, vet vi at vi skal ta det med en klype salt og ikke tro på allt. :3
Tror ikke du trenger vere redd.
Tittel: Sv: Jeg kommer kanskje til å slutte å være her!
Skrevet av: Kixt10. aug, 2009, 21:49
Og at dere ikke tror at jeg er omperksomhets sjuk. Men av en eller annen grunn har dere jo hjulpet meg ganske mye med at dette formet er her. At dere er så snille mot meg.


(http://i129.photobucket.com/albums/p202/KixtNorkazz/cookie.gif)
Tittel: Sv: Jeg kommer kanskje til å slutte å være her!
Skrevet av: Ziggy Wolf10. aug, 2009, 22:20
Vell du kan jo alltids slutte, og la vedkommende drive deg vekk fra noe du liker?
Du kan jo la vedkommende, ha såpass inflytelse over deg at du ikke får bestemme selv?
Vill du virkelig det?
Jeg veit hvordan det kan være av og til, jeg gidder ikke å strø sukker over det, livet er tøft.
Av og til helt jævlig om jeg kan si det rett ut, men du trenger ikke stå alene.
Tross alt hvor mange rufser finnes det her i Drammen?
Om du trenger noe, bare send meg en pm.
Tittel: Sv: Jeg kommer kanskje til å slutte å være her!
Skrevet av: Zaxx11. aug, 2009, 10:43
jeg syntes heller at du skal bli her, jeg personlig har ikke noe imot deg, og jeg tror nok ikke at noen andre her har det heller... ikke la andre styre livet ditt, du bestemmer selv :3
Tittel: Sv: Jeg kommer kanskje til å slutte å være her!
Skrevet av: DarkFurryEmoWolf12. aug, 2009, 23:11
jeg er vel litt sent ute med dette men...

woooooooooooot??? NAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAWWWWWWWWWWW, vet ikke hva annet jeg kan si en som de fleste andre, du vet hva du vil og skal ikke la andre besteme eller ødelegge dine ting.....

men det betyr at du ikke skal høre på meg heller her da, for jeg sier jo ting... meeeeeeeeen dette er vel mer litt veiledning for din egen åpenbaring og avgjørelse ja det er det!^^

Men ja håper alt er/går Bedre med ting for deg nå!^^
Tittel: Sv: Jeg kommer kanskje til å slutte å være her!
Skrevet av: Zaty13. aug, 2009, 19:54
Ingen torner her! ^^
Det er ditt valg Hated, du må gjøre det du ser som best. Men som du selv sa, så er de aller fleste her snille og hyggelige folk, og eg har opplevd VELDIG lite drittslenging her selv.
Tittel: Sv: Jeg kommer kanskje til å slutte å være her!
Skrevet av: Mikio16. aug, 2009, 20:16
Ja, jeg håper ting løser seg. Jeg ser ikke noe hvitt lys i tunnelen når det gjelder dette. Sånn egentlig.
Men for at dere ikke skal tro at jeg er drama queen eller oppmerksomhets sjuk, så er jeg ikke det. Jeg ka jo begynne med det at jeg er redd for å miste dere å. For endelig føler jeg at jeg passer inn et sted. Eneste jeg er redd for da at jeg skal enda en gang bli utstøtt.
Jeg veit dere er snille dyr som tar inn andre dyr inn i deres familie. Og jeg vil forsatt være en del av denne familien.
Håper dere skjønner meg og ikke tror at jeg er oppmerksomhet sjuk eller noe. Jeg vil bare at ikke folk skal få feil inntrykk av meg.
Tittel: Sv: Jeg kommer kanskje til å slutte å være her!
Skrevet av: Snøkrystall11. sep, 2009, 14:36
eller har bestemt at rufselivet ikke er noe for deg

Det å forlate Fandomet er ikke bare bare..
"Once a furry, Always a furry"

 The Only way out is this one  (http://www.furaffinity.net/view/1643122/)  [laugh]

Edit: Linken så ut til å ikke funke.. Fixed now!
Tittel: Sv: Jeg kommer kanskje til å slutte å være her!
Skrevet av: Mikio15. sep, 2009, 10:23
Er ikke snakk om å forlate fandomet, men selveste siden her :P
Men kommer nok til å være her, men ikke fote hvertfall. Virker som ting har bedret seg, uansett det har blitt noen rykter, men det får gå :P